Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
po - pá 09:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nepropásněte novinky, slevy a výhody nákupu

Z aktualních nabídek se můžete jedním klikem kdykoliv odhlásit.

Výhody po registraci

Získejte časově neomezené slevy na vybrané produkty a další výhody.

Objevit všechny výhody

 

  1. Úvod
  2. Nová hnojiva Advanced Nutrients
Nová hnojiva Advanced Nutrients

01/20/2019

Vážení zákzníci, pro velkou poptávku jsme přidali na eshop velmi žádané hnojiva Advanced Nutrients.
Momentálně jsou to jedny z nejprodávanějších hnojiv u nás a v zemích Evropské unie.

Proč volit právě hnojiva Advanced nutrients?

Majitel firmy Michael Straumietis říká, že pokud používáte hnojiva které nejsou určeny právě pro vaše rostliny, pro rostliny s velkými květy a plody, stracíte čas i peníze, protože hnojiva které používáte neprocházejí stálým výzkumem a inovacemi.

Rostliny, které pěstujete, mají zvláštní potřeby. Prostřednictvím důkladného testování se společnost Advanced Nutrients stala prvním inovátorem hydroponického pěstování, první firma která objevila tyto jedinečné potřeby rostlin a proto je nyní jedním z největších prodejců hnojiv v zemích EU.

Většina společností využívá nejlevnější materiály a procesy, nevynakládají na výzkum a vývoj téměř žádné peníze a na vylepšení produktů se nemůžete v žádném případě spolehnout. Advanced Nutrients neustále upgraduje svoje produkty vždy, když jejich tým vědců a tesařů objeví nové informace nebo materiály, díky nimž budou naše výrobky přínosnější pro vaše rostliny.

Majitel společnosti BigMike Straumietis již v roce 1996 získal rozsáhlé zkušenosti v oblasti obchodu, marketingu, zahradnictví a strojírenství, když spoluzaložil společnost Canadian Soiless Ltd. Ve svém osobním životě má zkušenosti, které ho přiměli k zavedení nových hnojiv a pěstebních metod. BigMike přichází do odvětví hydroponického pěstování s rozsáhlými znalostmi v oblasti zemědělství i marketingu.

Hnojiva lze použít ve všech pěstebních médiích včetně zeminy, kokosu, hydroponie, matipa, grodanu a dalších. Všechny produkty Advanced Nutrients jsou podporovány s bezprecedentní 100% zárukou. Záruka znamená, že pěstitelé mohou nakupovat a používat produkty s jistotou, že získáváte to nejlepší co můžete na moderním trhu sehnat.

Máte na výběr ze základních hnojiv, doplňků, stabilizátorů vůní a chutí,kořenových stimulátorů a dalších doplňků nezbytných pro maximální úrodu, vůni a chuť.

Nepropásněte novinky, slevy a výhody nákupu
Z aktualních nabídek se můžete jedním klikem kdykoliv odhlásit.
Máme novou prodejnu

Kontakt
Martin Goga
Martin Goga
po - pá 09:00 - 17:00
2011–2021 © GrowZone.cz - Všechna práva vyhrazena. Design od OndrejDvorak.com