Vítejte na novém webu growzone.cz - výrazně jsme pro Vás rozšířili nabídku díky novému většímu skladu!

AgroBio INPORO Lecid 200ml

Kód: 96587
Neohodnoceno
699 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Ke všem objednávkám vám přidáme malou pozornost jako poděkování za Váš nákup. Registrujte se a získejte navíc 5% slevu.
Doprava ZDARMA v ČR a SK
Doprava ZDARMA v ČR a SK
Nakupte u nás za 3000,- a dopravu na adresu máte zdarma. Nakupte za 1500,- a máte zdarma jakékoliv odběrné místo i alzabox. Na Slovensko zdarma od 400 €.
Doručení do 24 hodin
Doručení do 24 hodin
Všechny objednávky uskutečněné do 12:00 expedujeme hned ten pracovní den.

Detailní popis produktu

Přípravek obsahující lecitiny účinně bojuje proti houbovým chorobám a podporuje růst a vitalitu různých plodin a okrasných rostlin.

  • Obsahuje lecitiny (100 %)
  • Účinkuje zvyšováním pevnosti, zlepšováním konzistence, lesku a barvy ovoce a zeleniny, snižováním určitých poruch u ovoce, pomáháním hojit drobná zranění a zvyšováním vitality plodin
  • Je vhodný pro všechny rostliny a účinný proti houbovým chorobám zeleniny, révy, ovocných dřevin, drobného ovoce a okrasných rostlin
  • Registrován pro všechny plodiny s omezením praskání plodů, zvýšení pevnosti plodů, hojení, zvýšení vitality, brambory, rajčata (plíseň bramborová), okurky (padlí), jahody, maliny (padlí, houbové choroby, fytoftorová kořenová hniloba), angrešt (padlí), jabloň (padlí jabloňové), broskvoň (kadeřavost), réva vinná (padlí révové, plíseň révová), mrkev, salát, kožliček polníček (padlí), štěrbák - endivie (alternáriová skvrnitost), okrasné rostliny (padlí, houbové choroby)
  • Používá se postřikem, obvykle od fáze vývoje prvních listů až po zralost, maximálně 12x za rok s intervalem mezi aplikacemi 5-14 dní (podle plodiny)

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrana proti chorobám (fungicidy)
PFHGX: Levné, Nejprodávanější, Doporučené, Kvalitní, Značkové, Základní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: