Vítejte na novém webu growzone.cz - výrazně jsme pro Vás rozšířili nabídku díky novému většímu skladu!

Proč si vybrat právě náš obchod

Proč nás?

Práce s rostlinami je nám koníčkem od roku 2011, to se stále více promítá do našeho profesionálního přístupu k zákazníkům. Baví nás seznamovat lidi s informacemi o pěstování rostlin a vybírat jim zboží šité na míru. Držíme skladové zásoby na celkem 300m2 plochy a nejen kvůli tomuto si dlouhodobě držíme přízeň velkého množství zákazníků. Zboží skladem expedujeme ihned a nejdéle do 24hodin od objednání. Máme výhodnou paletovou dopravu a žádný projekt není naším limitem. Někdy se však může stát že se balíčky opozdí ale nidky expedice nepřesáhne 3 pracovní dny od objednání.

Od začátku našeho podnikání je naší prioritou blízký kontakt se zákazníkem a proto bychom vás rádi pozvali do naší prodejny v Mladé Boleslavi kde vše podřizujeme heslu „náš zákazník, náš pán“.

Všechny objednávky v našem obchodě řešíme individuálně, vždy je naším cílem vybrat co nejlepší a nejkvalitnější zboží a držet si co nejlepší přístup k našim zákazníkům, proto si můžete být jisti že od nás vždy odejdete s tím nejlepším zbožím a perfektně naladěni.

Co nabízíme?

Pro registrované zákazníky máme stálou slevu 5% na veškerý sortiment v našem eshopu. Doprava do Alzaboxu nebo odběrného místa je od 55,- s DPH. Na adresu doručujeme od 85,- s DPh a od 3000,- máme dopravu zdarma. Tvoříme stálé akce a máme více jak 5500,- produktů v nabídce a přes 10 000 odběrný míst po celé ČR. Máme vlastní značky, umíme sehnat jakékoliv zboží i když ho zrovna nemáme v nabídce. Spolupracujeme se zahraničními i tuzemskými dodavateli.

Záruka naší kvality

Stojíme si za kvalitou našich produktů i služeb a poskytujeme 2 až 5 letou záruku na všechny naše výrobky. Každá objednávka je zpracovávána a ošetřována našimi pracovníky od první vteřiny zpracování až po expedici. Využijte kvalitu a profesionalitu našeho personálu, poradíme vám jak nejlépe vybrat vaše zboží aby jste si odnesli jen to nejlepší z naší nabídky. Balíčky balíme diskrétně a hlavně kvalitně.


14 denní možnost výměny zboží

I vámi na první pohled skvělé výrobky mohou být vybrány špatně. Naše firma vám pomůže vyměnit špatně vybrané zboží za zboží které potřebujete a to vše zcela zdarma. Prostě to necháme přímo u vás doma vyměnit našim dohodnutým kurýrem, už nemusíte běhat na poštu, čekat dlouhé fronty a vypisovat potřebné dokumenty, vše zařídíme za vás


Profesionální doručení vašeho balíčku
Veškeré produkty balíme do krabic a omotáváme bílou strečovou fólií aby nedošlo k poškození obalu objednávky. Do každé objednávky používáme výplně a malá pozornost vám nikdy neunikne.

Nabídneme Vám

Široký sortiment, individální nabídky, nejnižší ceny a více jak 10 000 odběrných míst po celé republice.